• Czmoniec, Bnińska 60
  • Godziny otwarcia 12.00-19.00

Wesela - Gościniec Marzymięta

Wesela, komunie, chrzciny, rocznice ślubu, spotkania rodzinne, firmowe jubileusze lub przyjęcia wigilijne – jest wiele okazji wartych celebrowania w gronie najbliższych, przyjaciół i współpracowników. W naszym obiekcie możemy zorganizować przyjęcie Twoich marzeń – od bankietów dla setek osób, po kameralne spotkania.

Zapewniamy szeroki wybór sal, oryginalny wystrój wnętrz, profesjonalne wsparcie, doskonałą kuchnię i niezapomnianą atmosferę.

Na świeżym powietrzu znajduje się stylowy namiot, w którym latem możesz urządzić przyjęcie przy grillu. To idealne miejsce na firmową imprezę integracyjną okraszoną zaskakującymi, grillowanymi specjałami naszych kucharzy.

Sala bankietowa pomieści do 150 osób. Jednak sale weselne to nie wszystko.

 

Oferujemy miejsca noclegowe. W Gościńcu Marzymięta do dyspozycji jest 10 przytulnych pokoi hotelowych oraz dwa apartamenty, z których rozciąga się widok na wielkopolskie lasy.

2 apartamenty 4-osobowe / 8-osobowe
2 pokoje 2-osobowe
3 pokoje 4-osobowe
3 pokoje 3-osobowe
Łącznie jesteśmy w stanie przenocować 55 osób.

 

Imprezy na świeżym powietrzu – Wielkopolska

Cisza − brak przejeżdżających aut i tłumów ludzi. Czyste powietrze, zielone okolice, trawy, krzewy, porośnięte alejki, stare drzewa… Wąsowo pozwoli Państwu naprawdę odpocząć. U nas można pogłaskać zwierzęta z gospodarstwa, wynająć kijki i przejść się na nordic-walking lub na wycieczkę rowerową, a wieczorem odbyć krótki, przyjemny spacer i rozpalić grilla.

W Marzymięcie organizowane są również pikniki i inne imprezy w plenerze. Sesja zdjęciowa? Nasz ogród i park to perfekcyjna okolica, by zrobić piękne, naturalne zdjęcia. To tło, którego nie trzeba obrabiać graficznie – zachwyca samo w sobie

Go To Top