• Czmoniec, Bnińska 60
  • Godziny otwarcia 12.00-19.00

O nas - Gościniec Marzymięta

Gościniec Marzymięta z 30-letnią tradycją usytuowany jest w centralnej części Pojezierza Wielkopolskiego, na Równinie Wrzesińskiej, w powiecie poznańskim, położony na południe od Poznania w środku trójkąta, jaki tworzą miejscowości: Mosina, Środa Wielkopolska, Śrem.W pobliżu znajduje się Rogaliński Park Krajobrazowy, który urzeka swoim naturalnym pięknem, a rosnące tam wielowiekowe dęby rogalińskie na długo pozostaną w pamięci naszych gości.

W Gościńcu Marzymięta do dyspozycji jest 10 przytulnych pokoi gościnnych, domek leśny oraz dwa apartamenty, z których rozciąga się widok na wielkopolskie lasy.

W pobliżu Gościńca znajduje się urocze kąpielisko, które w okresie letnim jest idealnym miejscem wypoczynku dla przyjeżdżających rodzin z dziećmi.

Z myślą o najmłodszych gościach, w 2022 roku powstał Park Linowy ze ścieżkami edukacyjnymi oraz zagroda dla zwierząt, gdzie można spotkać alpaki i owieczki.

Nasz gościniec to idealne miejsce dla tych wszystkich, którzy cenią sobie wyjątkową atmosferę, nastrojową muzykę, spokój oraz naturalne piękno przyrody.

Jesteśmy firmą organizującą wesela, przyjęcia okolicznościowe, spotkania biznesowe, bankiety, ogniska integracyjne, biesiady z grillem w plenerze, a wszystko to w zaciszu leśnej scenerii.

Dzięki starannym przygotowaniom uroczystości, zapewniamy Państwu bogato wyposażone sale weselne, podniosłą atmosferę i wyjątkowy charakter dnia.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych gości, organizujemy dla przyjeżdżających rodzin, grup znajomych, firm, a także osób indywidualnych – kuligi, przejażdżki bryczkami, jak i inne zabawy na specjalne życzenie klientów.

 

historia
1972

Rozpoczęcie działalności

2005

Rozbudowa sali tanecznej

2009

Aranżacja ogrodu i budowa placu zabaw

2011

Aranżacja stawu, łowiska oraz plaży

2016

Ogród zimowy

2018

Bar letni

2021

Park linowy, ścieżka edukacyjna, alpaki oraz mini zoo

Go To Top