• Czmoniec, Bnińska 60
  • Godziny otwarcia 12.00-19.00

Komunie - Gościniec Marzymięta

Najlepsze miejsce na przyjęcie komunijne

 

Maj to okres Pierwszych Komunii Świętych, ale również czas, gdy w wszystko wokół nas rozkwita. Przyjęcie komunijne w Gościńcu Marzymięta, położonym wśród urokliwych lasów, sprzyja podziwianiu uroków okolicy, zapewniając niepowtarzalny klimat i doniosłość chwili. To również doskonałe miejsce na organizację przyjęcia komunijnego z powodu pięknego, ogrodzonego terenu zielonego, Parku Linowego, dmuchańców oraz zagrody ze zwierzętami,  nie pozwolą na nudę najmłodszym uczestnikom imprezy.

 

Przestrzeń naszego Gościńca na komunie umożliwia przygotowanie wnętrza dla więcej niż jednego przyjęcia, przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnego komfortu poszczególnych Gości i prawdziwej swobody w towarzystwie najbliższej rodziny. Uroczysty obiad komunijny przygotowujemy w oparciu o Państwa wskazówki i indywidualne preferencje.

 

Do dyspozycji Gości mamy również duży namiot na uroczystość komunijną w ogrodzie. 

 

Posiadamy jeszcze wolne terminy na komunie w przyszłym roku.

Oferujemy miejsca noclegowe. W Gościńcu Marzymięta do dyspozycji jest 10 przytulnych pokoi hotelowych oraz dwa apartamenty, z których rozciąga się widok na wielkopolskie lasy.

2 apartamenty 4-osobowe / 8-osobowe
2 pokoje 2-osobowe
3 pokoje 4-osobowe
3 pokoje 3-osobowe
Łącznie jesteśmy w stanie przenocować 55 osób.

 

Imprezy na świeżym powietrzu – Wielkopolska

Cisza − brak przejeżdżających aut i tłumów ludzi. Czyste powietrze, zielone okolice, trawy, krzewy, porośnięte alejki, stare drzewa… Wąsowo pozwoli Państwu naprawdę odpocząć. U nas można pogłaskać zwierzęta z gospodarstwa, wynająć kijki i przejść się na nordic-walking lub na wycieczkę rowerową, a wieczorem odbyć krótki, przyjemny spacer i rozpalić grilla.

W Marzymięcie organizowane są również pikniki i inne imprezy w plenerze. Sesja zdjęciowa? Nasz ogród i park to perfekcyjna okolica, by zrobić piękne, naturalne zdjęcia. To tło, którego nie trzeba obrabiać graficznie – zachwyca samo w sobie

Go To Top