Praca

Pokoje - Restauracja
Wesela - Komunie
Imprezy okolicznościowe

Marzymięta

PL EN DE

Tel. +48 61 817 12 52
Tel.kom. +48 691 383 002
biuro@marzymieta.pl


Wigilie firmowe i kuligi, catering wigilijny

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą Restauracji Marzymięta, dotyczącą firmowych spotkań wigilijnych.

iStock_000008123577Small.jpg

Wychodzimy do Państwa z propozycją organizacji przyjęć, spotkań dla Państwa Pracowników i Współpracowników.

Spotkanie wigilijne będzie dla Państwa pracowników chwilą wytchnienia i wzajemnej radości z oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. To sposobność, aby podziękować sobie wzajemnie za trud i wysiłek włożony we wspólną pracę oraz podkreślić osobliwość zespołu Państwa firmy.

Na ten wyjątkowy dzień Szef Kuchni Marzymięta przygotuje dla Państwa Świąteczne Menu, które składać się będzie z tradycyjnych, iStock_000013768561Small-(2).jpgświątecznych potraw kuchni polskiej lub specjalnych potraw według Państwa uznania.

Ten świąteczny czas umilą Państwu dźwięki staropolskich kolęd, zapach choinki, łamanie opłatka, blask świec oraz zapach wanilii i pomarańczy.

To nie koniec atrakcji…

iStock_000013736594Small-(1).jpg
Właściciele Marzymięty pomyśleli również o wspólnej zabawie podczas firmowych spotkań. Zimową atrakcją są od lat z powodzeniem organizowane kuligi firmowe.

Przejażdżki saniami po urokliwych okolicach, kończące się wspólnym biesiadowaniem przy ognisku, gdzie każdy z gości może rozkoszować się kusząca wonią grzanego wina z nutką pomarańczy.


 

Catering wigilijny

Nasz Szef Kuchni, jak co roku, skomponował dla Państwa propozycję potraw według tradycyjnych receptur.

Wyśmienite dania rybne oraz mięsne, do podgrzania jak i serwowania na zimno, nasze słynne pierogi, barszczyk z uszkami, zupa rybna, ciasta naszego wypieku, w tym m.in. przepyszny sernik oraz inne świąteczne potrawy to tylko niektóre pozycje, które mogą Państwo zamówić na wigilijny stół. Domowe smaki oraz elegancka forma podania sprawią, iż zamówione potrawy będą się wspaniale prezentować na stołach świątecznych.

OFERTA WIGILIJNA 2021 - POBIERZ

« powrót

Gościniec Marzymięta - pokoje, noclegi, wesela, komunie, konferencje, imprezy okolicznościowe w okolicach Kórnika, Rogalina i Poznania.

Copyrights © 2010 Gościniec Marzymięta. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie Supremo.pl - Serwisy i Strony internetowe Powered by Kentico CMS for ASP.NET

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.
Gościniec Marzymięta na Facebooku